wtorek, 17 kwietnia 2012

Przyjaźń a miłość .

Przyjaźń  a chłopak .Od niedawna zastanawia mnie fakt co jest ważniejsze ' przyjaźń czy miłość ' może nie tak bardzo sam fakt ale co ludzie częściej wybierają .

Chciałabym poruszyć ten temat nie tylko w jednej notce . Bo odpowiedź na pewno jest nie banalna . Mam nadzieję , że pomoże mi ktoś i pomoże utrzymać ten temat .

A więc w życiu , przeważnie przyjaźń pojawia się jako pierwsza . Kwitnie niczym pączek a potem wyrasta z tego piękny kwiat , ale nie do końca i nie zawsze . W połowie może nam przeszkodzić wiele czynników  zew. które źle działają na naszą przyjaźń . I to boli . Ale chodzi nam tu o wątek 

PRZYJAŹŃ A MIŁOŚĆ .

Ktoś może powiedzieć że miłość jest przyjaźnią , ale powiedzmy , że skupimy się na określeniu przyjaźń w sensie -> dwie przyjaciółki , dwoje przyjaciół .
a miłość -> para to chyba oczywiste chłopak i dziewczyna .
Wiele przyjaźni cierpi na tym bardzo wiele , kiedy jego przyjaciel/przyjaciółka nagle znajdują swoją miłość i najzwyczajniej w świecie się zakochują i zaczynają spędzać cały czas ze swoją drugą połówką , nie znajdując czasu dla swojego ( hym można by powiedzieć ' byłego') przyjaciela .
Powody są normalne i banalne , iż przyjaciel , który znalazł swoją miłość chce spędzać z nią jak najwięcej czasu , ale czy zachowuje się w stosunku do nas FAIR ? Czy może powinien zastanowić się , że przyjaźń była o wiele wcześniej od miłości . Trwała wiele lat..  a teraz po prostu jest zaniedbana ... Wiele zakochanych nie zdaje sobie z tego sprawy , są zapatrzeni w swoje <3 . Ychh a jak sobie z tym radzić i przede wszystkim uświadomić to naszemu przyjacielowi !?
 
O TYM W NASTĘPNEJ NOTCE . MOŻE MI POMOŻECIE ?
1 komentarz:

  1. A czy ja wiem .. prędzej czy później i tak wybierzmy miłość niż przyjaźń .. zawsze tak jest i będzie .. ;/ ;P
    Zapraszam . ;)

    OdpowiedzUsuń