poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Gorącoo <3


Jak tam ciepło 25 stopni w cieniu oO . Ale nie narzekam ! <3 Kocham cię pogodo ! ZOSTAŃ JAK NAJDŁUŻEJ ! Poruszając jeden temat : '' Ludzi ogarnął świat wirtualny '' ! Wysokiego stopnia . 
Pomyślmy . Połowa kłótni pomiędzy ludźmi toczy się na GG , Facebook'u ... itd Wiele związków zaczyna się i wiele razy kończy przez internet ( tutaj to ręce już opadają LOL ! WIELKIE LOL ! ). Umiemy rozmawiać otwarcie tylko przez komunikatory !?  Nie stać już nas na rozmowę ?! CO SIĘ DZIEJE ?! 
Wiele przyjaźni się na tym kończy , wiele związków , znajomości . Bo ludzi nie stać na to , żeby przyjść np do przyjaciółki , wyjaśnić jakąś kłótnie , porozmawiać , przeprosić , albo zwyczajnie zapytać o wyjście na dwór . A na swoją obronę zawsze mają : - a bo nie było cie na GG/NK/SKYPE ... i myślałam , że nie ma cie w domu .! itd można by wymieniać oO
Nie mówię , że jestem święta . Ale potrafię dojść do kogoś do domu . PRZEPROSIĆ , wyjaśnić . cokolwiek . Lepiej jest widzieć reakcję człowieka na żywo niz..  no właśnie
Ludzie obudźcie się z tego chorego świata . 
Teraz daję wszystkim do zrozumienia , że jeśli coś ode mnie chcecie to zapraszam . Moje drzwi z domu działają . Dzwonek również ..
Parę zdjęć :


5 komentarzy:

 1. Ciekawe zdjęcia. :)
  A co do notki - to niektórzy już tak mają i to się nie zmieni. ; )
  zapraszam nowa notka;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. : )
   Ahh nom , niestety .
   Okeej wpadne ♥

   Usuń
 2. no dokładnie- jedno wielkie żaal ;/
  hahaha kiełbaski ;D

  OdpowiedzUsuń